Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "kirikkalplerfm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "kirikkalplerfm"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.05.2018, 22:18

arka plan beyaz

slm arkadaslar yayin aldim yerde bazi djlerin arkaplanlari bende Beyaz oluyor iki haftadir hem Pc Hemde Laptop encok Pc kulaniyorum tek bende oluyor bu sorun geri bütün dinleyici arkadaslarin hic birinde Beyaz olmuyor ve bu sorun yok artik kafamiz Durdu niye olabilir Pcyi kablo üzeri giriyorum Laptop Wlan üzeri yayindaki arkadasa hep rica etmem gerekiyor desirmisin sayfa diye internetim 25000 Gb ben kendim yayin alirkende cocu sayfalar olmuyor Beyaz oluyor o yayinin büyüklüden olabilir ama sanirim bilgisi olan yardim ricadir

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 29.05.2018, 00:46

hizliresim sitesine eklenen tema-arkaplan resimleri almanyaya engelleniyor, bu yüzden almanyadan katilan dinleyiciler sadece peyaz ekran görüyor

• "kirikkalplerfm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "kirikkalplerfm"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.05.2018, 10:01

Beyaz tema

Yonca önce cvp icin tsk ederim hizliresim sitesine derken anlayamadim???özur dilerim ve temalari arkadas kendi yapiyor url ekliyor fcp yapiyor bu sorun bende daha yeni basladi ben bayadir 10-15 senedir flateyim ve yeni ilkez basladi o temayi yapan arkadasin kendinede yapiyor sorun yok yayina girdimi ama yapipta baskasina verdimi sorun oluyor cocu temalarda beyaz oluyor nedense ve bu sinir bosucu

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 29.05.2018, 15:14

Url almak için hizliresim.com sitesine eklenen resimler almayadaki kullanıcıların çoğunda görünmüyor.

Örneğin birazdan vereceğim linkteki tema resmini ben göremiyorum, hizliresim sitesine yüklenip URL alınmış, Türkiye de yaşıyanlarda sorun yok. Tema yapan arkadaşına söyle resimleri başka resim sitesine yüklesin.

Aranilanadam Flatcast Radyo Temalari 977 bu linkteki tema resmini muhtemelen sende goremiyorsun