Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Sevdaa Türküm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Sevdaa Türküm"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 25.01.2019, 22:45

Rulette sid yerine radyo ismi gözükmesi

merhabalar hayırlı geceler 1542484 sid numaralı radyomun rulette radyo ismiyle gözükmesini istiyorum ilgilenirseniz sevinirim..ilginiz için simdiden cok teşekkür ederim..Seyduna Fm

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 26.01.2019, 15:10

Radyo ismi

merhabalar birkaç kez yazdım ama yazım ulasıyormu bilmiyorum 1542484 sid nolu radyomun rulette isimle çıkmasını istiyorum ilgilenirseniz sevinirim Seyduna FM radyomuz ilginiz için simdien cok tşk ediyorum

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.01.2019, 00:23

Önerilen radyolar gibi isim çıkması için bir takım kriterler gerekiyor, 1542484 SID no lu Radyonuz şu an istenilen kriterlerin altında görünmektedir. Kapalı olan saatlerinize biraz daha gayret ederek İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz

Kriterlerimiz ve 1542484 SID istatistik bilgileriniz aşağıdadır inceleyiniz ;

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1542484

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 30.01.2019, 14:48

Radyo ismi

merhablar ben daha öncede yazmıştım suan radyomuz istediğiniz kriterlerde bütün gün açık radyomuz eski ama bir süre kapalı idi suan etkin gece gündüz yayın var tekrar kontrol edilirse sevinirim sid yerine radyo isminin gözükmesini istiyoruz.. ilginiz için teşekkür ediyorum Seyduna FM sid 1542484

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 9.02.2019, 22:30

Radyo ismi

Merhabalar hayırlı geceler ben birçok kez yazdım ama bazı krtierleriniz varmış sanırım suanda radyomuzun istediğiniz kriterlerde olduğunu düşünüyorum ilgilenirseniz sevinirim radyo ismimizin sid yerine isimle gözükmesini istiyoruz rulette yayınımız bütün gün gec saate kadar acıktır kişi sayımız zamanla dahada çoğalıyor şimdiden ilginiz için çok tsk ediyorum radyo ismimiz SEYDUNA FM SİD:1542484

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 17.02.2019, 23:48

1542484 SID nolu radyonuz, Rulet Önerilen Radyolar arasına Seyduna Fm olarak eklenmiştir.