Giriş yapmadınız.

• "michealgimies" bir erkek
  • "michealgimies" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "michealgimies"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 16.04.2019, 12:08

Çok uğraştım ama olmuyor Yardım pls!!!

Arkadaşlar ben kuruyorum bu radyoyu ama kendim çalıp kendim dinliyorum arada bazı kişiler geliyor ama şans eseri adresi bilmiyorum ben bunu bana uzak masa üstü programıyla bağlanıp yapabilecek bir arkadaş arıyorum lütfen yardım edin çok uzun zamandır uğraşıyorum :S yoruldum artık lütfen lütfen lütfen! En baştan bağlanan kişi yaparsa daha çok makbule geçer :( yardımlarınızı bekliyorum ?( ?( ?( ?( ?( ?(

• "pasaklı__41" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 18.04.2019, 21:21

adres

slm sid werirsen adresi atarim sana

3

Thursday, 18.04.2019, 22:51

yardimci olalim adres yazin

4

Thursday, 25.04.2019, 22:52

michealgimies kardeş sen dalgami geciyorsunn bi paylasdigin adresse bi bakk

5

Friday, 26.04.2019, 15:25

michealgimies kardeş sen dalgami geciyorsunn bi paylasdigin adresse bi bakk

:(mahmut bey bende yardimci nasil ola bilirm diye.bakdim allaturkaa formunun bir yardimlasma formu oldunu unutuyorlar bazen formumda bulunan deyerli kardeslerim sukurki bu gibi durmlarda dikkatli.bende nasil yardimci oluruz diye ingilicesien bakdim ama yazmis oldugu link yeni gördum agzina saglik guzel nazikce uyarmisin . insallah uyarin dikkate alir: buranin bir paylasim formu oldun unutmaz.
saygilar mahmut bey

6

Friday, 26.04.2019, 20:38

sarikayafm66.tr.gg böyle olaylarda eyerki yardim edilecek bi durum varsa yöneticiler olur ve allaturkaa formu kim aktifse yardimci olurusz ama uygunsuz adresler olunca yanliş dalga gecmesi gibi gelir hiç bişe bilmiyorsa eyerki foruma bakar incelmesi lazim ne var ne yok diye forumda vidyolari izleye bililer

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "((MAHMUT 36))" (26.04.2019, 20:50)