Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

michealgimies

Anfänger

• »michealgimies« ist männlich
  • »michealgimies« wurde gesperrt
  • »michealgimies« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 16. April 2019

• Nachricht senden

1

Dienstag, 16. April 2019, 12:08

Çok uğraştım ama olmuyor Yardım pls!!!

Arkadaşlar ben kuruyorum bu radyoyu ama kendim çalıp kendim dinliyorum arada bazı kişiler geliyor ama şans eseri adresi bilmiyorum ben bunu bana uzak masa üstü programıyla bağlanıp yapabilecek bir arkadaş arıyorum lütfen yardım edin çok uzun zamandır uğraşıyorum :S yoruldum artık lütfen lütfen lütfen! En baştan bağlanan kişi yaparsa daha çok makbule geçer :( yardımlarınızı bekliyorum ?( ?( ?( ?( ?( ?(

pasaklı__41

Anfänger

• »pasaklı__41« ist weiblich

Registrierungsdatum: 21. Dezember 2018

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 18. April 2019, 21:21

adres

slm sid werirsen adresi atarim sana

3

Donnerstag, 18. April 2019, 22:51

yardimci olalim adres yazin

4

Donnerstag, 25. April 2019, 22:52

michealgimies kardeş sen dalgami geciyorsunn bi paylasdigin adresse bi bakk

5

Freitag, 26. April 2019, 15:25

michealgimies kardeş sen dalgami geciyorsunn bi paylasdigin adresse bi bakk

:(mahmut bey bende yardimci nasil ola bilirm diye.bakdim allaturkaa formunun bir yardimlasma formu oldunu unutuyorlar bazen formumda bulunan deyerli kardeslerim sukurki bu gibi durmlarda dikkatli.bende nasil yardimci oluruz diye ingilicesien bakdim ama yazmis oldugu link yeni gördum agzina saglik guzel nazikce uyarmisin . insallah uyarin dikkate alir: buranin bir paylasim formu oldun unutmaz.
saygilar mahmut bey

6

Freitag, 26. April 2019, 20:38

sarikayafm66.tr.gg böyle olaylarda eyerki yardim edilecek bi durum varsa yöneticiler olur ve allaturkaa formu kim aktifse yardimci olurusz ama uygunsuz adresler olunca yanliş dalga gecmesi gibi gelir hiç bişe bilmiyorsa eyerki foruma bakar incelmesi lazim ne var ne yok diye forumda vidyolari izleye bililer

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »((MAHMUT 36))« (26. April 2019, 20:50)