You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "michealgimies" is male
  • "michealgimies" has been banned
  • "michealgimies" started this thread

Date of registration: Apr 16th 2019

• Send private message

1

Tuesday, April 16th 2019, 12:08pm

Çok uğraştım ama olmuyor Yardım pls!!!

Arkadaşlar ben kuruyorum bu radyoyu ama kendim çalıp kendim dinliyorum arada bazı kişiler geliyor ama şans eseri adresi bilmiyorum ben bunu bana uzak masa üstü programıyla bağlanıp yapabilecek bir arkadaş arıyorum lütfen yardım edin çok uzun zamandır uğraşıyorum :S yoruldum artık lütfen lütfen lütfen! En baştan bağlanan kişi yaparsa daha çok makbule geçer :( yardımlarınızı bekliyorum ?( ?( ?( ?( ?( ?(

• "pasaklı__41" is female

Date of registration: Dec 21st 2018

• Send private message

2

Thursday, April 18th 2019, 9:21pm

adres

slm sid werirsen adresi atarim sana

3

Thursday, April 18th 2019, 10:51pm

yardimci olalim adres yazin

4

Thursday, April 25th 2019, 10:52pm

michealgimies kardeş sen dalgami geciyorsunn bi paylasdigin adresse bi bakk

5

Friday, April 26th 2019, 3:25pm

michealgimies kardeş sen dalgami geciyorsunn bi paylasdigin adresse bi bakk

:(mahmut bey bende yardimci nasil ola bilirm diye.bakdim allaturkaa formunun bir yardimlasma formu oldunu unutuyorlar bazen formumda bulunan deyerli kardeslerim sukurki bu gibi durmlarda dikkatli.bende nasil yardimci oluruz diye ingilicesien bakdim ama yazmis oldugu link yeni gördum agzina saglik guzel nazikce uyarmisin . insallah uyarin dikkate alir: buranin bir paylasim formu oldun unutmaz.
saygilar mahmut bey

6

Friday, April 26th 2019, 8:38pm

sarikayafm66.tr.gg böyle olaylarda eyerki yardim edilecek bi durum varsa yöneticiler olur ve allaturkaa formu kim aktifse yardimci olurusz ama uygunsuz adresler olunca yanliş dalga gecmesi gibi gelir hiç bişe bilmiyorsa eyerki foruma bakar incelmesi lazim ne var ne yok diye forumda vidyolari izleye bililer

This post has been edited 2 times, last edit by "((MAHMUT 36))" (Apr 26th 2019, 8:50pm)