Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mevlut01

Stajyer

• "mevlut01" bir erkek
  • Konuyu başlatan "mevlut01"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 15.07.2019, 19:19

radyoara giremiyorum !!!!!

Windows10 pro yüklü laptop pc var yanlız chrome ve windows edge yuklu
flatacast radyolarına giremiyorum ?*
uzun zamandır ara vermiştim lüütfeen yardım

2

Monday, 15.07.2019, 19:28

merhaba

pc de arama yapin expoyler yazin eski surumu cikar ana panalde sadece edge cikar herangi birsey yukleminize gerek yok expoyler eski surumu pc de var

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 15.07.2019, 23:37

Bilgisayarınızda Flatcast radyoları dinlemek için internet Explorer 10-11 tarayıcı veya Safari tarayıcı olması lazım o tarayıcılar üzerinden dinlemeniz gerekmektedir, Ayrıca tarayıcı olmadan da dinlemeyebilirsiniz. Explorer 11 indirme ve tarayıcısız dinleme olanağı için indirme yapacağınız linkler aşağıdadır.

İnternet explorer 11 indirmek için tıklayınız

internet tarayicisi kullanmadan flatcast dinlemek için tıklayınız

• "SANCAK_0619" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 27.07.2019, 21:27

Naçizane bende bir bilgi paylaşayım flatcast radyolarını dinlemek için hiç bir tarayıcıya ihtiyacınızın olmadığı bir program mevcut flatcast player dinlemek için en ideal program aynı zamanda yayında almak istiyorsanız flatcast producer programını yüklemeniz yeterlidir.

:hayret: :çakçak:Adres Edit... 1582974

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (28.08.2019, 03:13)