You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• esmer_genc_29

Beginner

You have to register first, to connect to this user.

About me

• Hayatın gerçeklerini göremeyip aklı bir karış havada olanların yazmaması tavsiyemdir!!!!!
    __..)/.._____________..)/..___
    ¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯
    Bacaklarına kadar düşük belli kot giyip de üstündekini çekiştire çekiştire belini kapamaya çalışan, sevgilisinin elini tutarken gözlerime al beni der gibi bakan, habire ödemeli arayan, canı istemediğinde telefonu açmayan, “ben arıcam seni” deyip aramayan, hesap geldi mi eli cebine gitmeyen, 6 kilo makyaj yapıp kendini güzel sanan, sömürücü, aç,tutuk zekalı, çıkarcı, isi düşmedikçe aramayan, numaradan ağlayan, saf rolü yapan, ayni anda 2-3 erkekten hoşlanıp hepsine taviz veren, terk edilince köpek olup yalvaran - oysa ki sevilseydi köpek edip yalvartacak olan -, kafası çalışmayıp da az konusunca zeki olunduğunu zanneden, jumbo size olup da kendini balerin zanneden, çakma Prada giyip “Ferrari’ deki patatesi gördün mü ?” diye onu bunu karalayan, milyarlık telefonla dolaşıp ayda 10 milyonluk kontör bile almadığı halde 700 milyon telefon faturası ödemiş edasıyla dolaşan, 150 gramın hesabını yapan, çiko olduğu halde kendini super model sanıp burnundan kıl aldırmayan, dip boyası gelip boyatmayan, sarışın olup solaryumda uyuya kalan, ben, sen, o, biz, siz, onlar olan kişi zamirlerini ban, san, o, bis, sis diyen, inanmıyoruaaaam! ciddaan miii? şaka yapıooooosaaaan! cümlelerini kuran, evden arayıp anneme yalakalık yapan, akşama kadar evde annesiyle oturup, akşam shakira kemeriyle gezmeye çıkan, meze olup da ortamda akmaya çalışan... TÜM KIZLARDAN NEFRET EDİYORUM..

Personal information

• Birthday

Apr 29th 1981 (42)

Male

istanbul