Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• ceset38

Stajyer

Bu kullanıcı ile bağlantı kurmak için önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Hakkımda

• ARKADAŞLAR FORUMDAKİ ÜYELERİN ŞİFRELERİNE GİRİP ONLARIN AĞZINDAN FORUMA MESAJ YAZAN VE O KİŞİLERİN ÖZELLERİNİ OKUYAN KİŞİ
    FORUMDAKİ KENDİNİ FASULYE GIBI NIMETTEN SANAN

BIDI BIDIIIIII HABERİNİZ OLSUN BU KİŞİ İSTEDİĞİ KİŞİLERİN NİCK VE ŞİFRELERİNE GİRİP ÖZELLERİNİ OKUYOR

BENİM BİRÇOK NİCKİMİN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRİP BEN YAZMIŞIMGİBİ FORUMA MESAJ YAZMIŞ

BERATCAN-> BU KİŞİYE DİKKAT EDİN ADİNİN TEKİDİR BIDININ EN IYI ARKADASIDIR
    O YOKKEN FORUMDA SIRF ASKISININ TEMASINA 1 VEREN OLDU DIYE KIMSENIN DEGERLENDIRME YETKISI ALINMAMISTIR. ZORBALIK YAPILMAMISTIR.
    O YOKKEN FORUMDA BAYAN ÜYELERDEN FAYDALANAN BIR MOD OLMAMISTIR.
    O YOKKEN HIC BIR SÜPER MOD ADMININ VERDIGI MODLUGU ELINDEN ALMAMISTIR.
    O YOKKEN HICKIMSE ÜYELERIN SIFRELERINI KIRMAMISTIR, FORUMA KÜFÜRLÜ MESAJLAR YAZMAMISTIR:

FORUMDAKİ ESKI YÜZÜNE BAKMAYIN
    İKİ YÜZÜLÜDÜR YÜZÜNÜZE GÜLER ARKANIZDAN İŞ ÇEVİRİR ADİ
    PROXY KULLANIR AMA IP BAKIN IP BAKIN DIYE ZIRVALAR ORTALIKTA
    YETKILILERI SUCLAR NICK CALIYORLAR DIYE AMA FORUMA KÜFÜRLÜ MESAJLAR YAZARAK ASIL HIRSIZIN KENDISI OLDUGUNU BAL GIBI ISPATLAR
    BU YÜZDEN BURDAN BANLANMISTIR = KOVULMUSTUR
    ARTIK YOK OLMUSTUR AMA HALA KUYRUK ACISI VAR KI BURDADIR

KIM BASTIYSA BIDI'NIN KUYRUGUNA LÜTFEN YAPMASIN :D

Kişisel bilgi

• Doğum günü

Jun 3rd 1993 (30)

Erkek

Kayseri