Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• DJ YORGUN 31

Acemi

Bu kullanıcı ile bağlantı kurmak için önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Hakkımda

• Selam ilk bastan sizlere tesekkür ederim böyle bir imkani sizlerle paylasabildigim icin....bundan asagi yukari 2004 2.AYINDA O zamanlar flatcaste 1.siralarda olan bir radyoda daha dogrusu gizem fm de dj lige basladim dj lige basladim ilk dönemler cok acemilik cektim ama cok merakim vardi neyse bu asagi yukari 1 sene devam etti tabi bu dönem sirasinda bazi seyleri ögrendim o zamanlar radyomuz tanidik bir radyo oldugu icin her dj yin kendi tarafi vardi ve ben yayin aldigim zaman sag olsunlar gelenim cok vardi ama arada sirada bizim radyo sahibi ramazanla arada sirada kavgalar etmeye basladik cünki onun dediklerti o zamanlar isime gelmiyordu bunun yüzünden o bir senenin icerisinde cok kavgalar ettik ve beni bir kac sefer dj likten atti ama bende inatci oldugum icin ne yapip genede dj ligimi devam ettiriyordum olan oldu en sonunda su pardaga tasdi ve beni oncaman insanin icerisinde kovdu ve bu benim cok zoruma gitti sene 2006 aylardan 8.ay ayni gün bende yorgunlar-fm radyosunu actim ve o günden beri yorgunlar fm devam ediyor tabiki flatcast bana cok saldirdi benim sitemi cökerttiler benim sahsima küfür ettiler ama genede yikilmadim ayaktayim misali hic yikilmadim bir ara 25-30 kisi olan radyom bu siralarda arada sirada 5 kisi anca oluyor cok iyi niyetli birisi oldugum icin benim yetistirdigim dj ler beni sirtimdan cok vurdu ama saglik olsun dedim radyomu her zaman elimden geldigince actim sunu demek istiyorum mixere iki-üc parca atmayla dj lik olmuyor kardeslerim sorumluluk isteyen bir is dir ama bunu su andaki yeni dj kardeslerim tam olarak bilmiyorlar bakin aradan onca sene gecti ve hala radyom devam ediyor su anda hic dj yim olmasa bile tesekkür ederim beni dinlediginiz icin buda benim ufak bir hayatim su sanal alemde saygilarimla DJ YORGUN www.yorgunlar-fm.net...www.yorgunlar-fm.com

Kişisel bilgi