You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• Uykucu

Trainee

You have to register first, to connect to this user.

About me

• Dün "canım" olan yarın "düşmanım" olmaz benim.. Yaşananların hatırı hep saklı kalır Hatırları sorulur selamları hep alınır... "Sildiklerim" vardır bir de ! Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır... Vicdanla birlikte.. "şeref" ararım ben sevdiklerimde; Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.. Zaman gelir "şerefsizleri" de severim.. Her yerde gözüm kulağım vardır benim "Eksik söylemek yalan söylemek değildir !" mantığındaki Beni değil kendini kandırır yalnızca... Bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım Kaybetme korkumdan değil, karşımdakilerin yalan söyleme potansiyellerine olan merakımdandır..."inkar" olmaz benim hayatımda.. Yaşananı "yaşanmamış" saymam Sayanlarıda saymam... Kelimelere sığmaz sayfalar sürer beni anlatmak Ama ne kadar anlatılırsa anlatılsın; Yaşayan bilir beni.. Yaşamayan anlamaz... Ağırdır sevmelerim Her "YÜREK" taşıyamaz.. Büyüktür umutlarım Her "OMUZ" kaldıramaz.

Personal information

• Birthday

Feb 26th 1983 (41)

Female

ROTTERDAM

Posts (28)