Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Uykucu

Stajyer

Bu kullanıcı ile bağlantı kurmak için önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Hakkımda

• Dün "canım" olan yarın "düşmanım" olmaz benim.. Yaşananların hatırı hep saklı kalır Hatırları sorulur selamları hep alınır... "Sildiklerim" vardır bir de ! Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır... Vicdanla birlikte.. "şeref" ararım ben sevdiklerimde; Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.. Zaman gelir "şerefsizleri" de severim.. Her yerde gözüm kulağım vardır benim "Eksik söylemek yalan söylemek değildir !" mantığındaki Beni değil kendini kandırır yalnızca... Bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım Kaybetme korkumdan değil, karşımdakilerin yalan söyleme potansiyellerine olan merakımdandır..."inkar" olmaz benim hayatımda.. Yaşananı "yaşanmamış" saymam Sayanlarıda saymam... Kelimelere sığmaz sayfalar sürer beni anlatmak Ama ne kadar anlatılırsa anlatılsın; Yaşayan bilir beni.. Yaşamayan anlamaz... Ağırdır sevmelerim Her "YÜREK" taşıyamaz.. Büyüktür umutlarım Her "OMUZ" kaldıramaz.

Kişisel bilgi

• Doğum günü

Feb 26th 1983 (41)

Kadın

ROTTERDAM

Mesajlar (28)