Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• No-Limit

Profesyonel

Bu kullanıcı ile bağlantı kurmak için önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Ziyaretçi Defteri

22

Saturday, 5.12.2015, 18:43

Yazan haylazkralice

selamlar bana yardımcı olursanız sevinirim Radyo Rulete Sid Ve ismimizin Eklenmesi

Radyo Rulete Sid EklemekRadyo Rulete Sid Ve ismimizin Eklenmesi Rica Ediyorum.
Sid : 1496963 radyo ismi orkidem07-fm yardimci olursaniz sevinirim.

21

Thursday, 1.01.2015, 15:50

Yazan kubatfm

8) selam dostlar yeni yılınızı kutluyor,mutluluk esenlikler diliyor nice yıllara.

20

Friday, 6.06.2014, 16:17

Yazan adem1961

slm arkadaslar modemin ara yüzüne giremiyom eskiden giriyordum bununla.192.168.1.2 veya.2.1 simdi giremiyom radioda mapping info turuncu yesil olması gerekiyor saygila...modemim bu..ZTE ZXV10 W300

19

Sunday, 23.02.2014, 14:45

Yazan sarikayafm66.tr.gg

slm harun kardesim veda mesajın yenı aldım hakın helal etmısın allah razı olsun bızler ıcın cok emek verdınız ama senı kıran uzen kardesımız kımse durm nedır bılmıyorum ama . cok uzuldum formda ınsanları seven ınsanlara yardımcı olan deyerlı kardeslerımıze ıhdıyac var bunun farkındasın hanı bazen sız abıler dersınız ya meyve veren agac taslanır sabır edın dıye bende bır kardes olarak sabır dılerım cunku cok ögrenmek ısdeyıpde sagda solda dolasan kardeslerımız cok bır seyler ögrenelımdıye ısderımkı senın gıbı ınsanlrı seven emekdar abılerımızden kardeslerımızden bır seyler ögrensınler kı dogru ögrensınler ınsallah formu terk etmezsın abı sımdıden saygılarım sunar ım :(

18

Thursday, 27.06.2013, 11:31

Yazan SINCE

Harun gecmiş dogum gününü kutlarım herşeyin gönlünce olmasını dilerim

17

Sunday, 23.06.2013, 10:23

Yazan YoRqUn

Özür Dilerim Gardaş Daha Yeni Gördüm Kusura Bakma Geçmiş Doğum Günün Kutlu Olsun
Sevdiklerinle Beraber Nice Yıllar.!

16

Monday, 17.06.2013, 21:00

Yazan Ha®uN

Tsk ederim arkadaslar iyiki varsiniz ! :thumbup:

15

Monday, 17.06.2013, 18:07

Yazan atilla_ky

SEVDİKLERİNLE BERABER SAĞLIK NEŞE HUZUR İÇİNDE NİCE YENİ SENELERE SEVGİLİ KARDEŞİM

14

Monday, 17.06.2013, 17:15

Yazan cansin159

Aşkta, parada ve sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim
Nice mutlu yıllar
İyi ki doğdun İyi ki varsın
Doğum günün kutlu olsun

13

Monday, 17.06.2013, 16:17

Yazan Yavuz ERBiL

Harun Abi Dogum Günün Kutlu Olsun
Nice Senelere

12

Monday, 17.06.2013, 16:11

Yazan Oqus Pokus

Edee iyiki doğdun...

Böyle aksakallı dede olduğun zamanları da görürüz inşallah.

11

Monday, 17.06.2013, 14:35

Yazan Melye

Doğum günün kutlu olsun hayunn,iyiki tanımışım seni ^^

10

Tuesday, 17.07.2012, 17:48

Yazan Melye

10

Tuesday, 17.07.2012, 21:03

Cevaplayan No-Limit

Eylosss Sen birtanesin, harbi dostsun, sevildigini bil unutma bunu sakin ;)

9

Monday, 18.06.2012, 09:38

Yazan TurkEce/GnL

Gittim geldim baktım kapılar kapalı.Akşam açılmış akşamda ben bakmadım şans bu ya :kdalgin:
Olsun neticede bu günde yeni yaşınla ikinci günün derkennn hadi artık ablam hadiiii (Anladın sen :kgöz: )
Ogus pokusun yazdığı herşeye harfiyen katılmakla birlikte,yeni yaşında her şeyin temiz gönlünce olması dileklerimle,
İYİ Kİ DOĞDUN ABLAM, İYİ Kİ VARSIN, HEPTE VAR OL DUALARIMLA...
ABLAN SENİ SEVİYOR :ksevgi:

8

Monday, 18.06.2012, 00:43

Yazan Ha®uN

Ziyaretci defterim kapaliymis aksam actim kusura bakmayin arkadaslar..

Herkese ayri ayri tesekkür ederim, iyiki varsiniz..

PS:
Oguz senin yerin apayri biliyorsun bunu, biz senle arkadasliktan öte bir yere vardik.. Yazin cok güzel ve gercekten duygulandim,
" Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol " ben hep bunu savundum ve ne isem oyum, Allah razi olsun senden..

7

Sunday, 17.06.2012, 22:00

Yazan Oqus Pokus

Adam olmak bir zanaattır.
Sözde kolay gibi gözükebilir lakin zordur, sonu yoktur, meşakkatli bir süreçtir.
Farklı bir duruştur. Erdem sahibi olmaktır. İlkeli, prensipli, öz disiplinli, omurgalı bir yaşam sürmek demektir.

Kimilerine göre cibilliyet(yaradılış) meselesidir.
Diğer görüşe göre sonradan edinilir.

“Paraşüt kumaşından smokin olmaz, hamuru iyi olmayan adam, adam olmaz...”

Adam olmak, yılmamak, vazgeçmemek demektir. Asla umudunu yitirmemektir.
Kimseye göbeğinden bağlı olmadan, özgürce yaşamaktır.
“Bir kalıba uyayım beni sevsinler” diye kendinden çıkmak, aynada aksine bakamamak değildir.
Onurlu ve kültürlü olmaktır. Görgülü ve sevecen olmaktır. Günü kurtarmak, ucuz hesaplar adamı olmak değildir. “Gelene ağam gidene paşam” demek de değildir.

Adam olmak, gerekirse yolda yalnız yürüyebilmektir.
Olduğu gibi görünmek, göründüğü gibi olmaktır.
Akıllı ve cesur olmaktır. Adam gibi adam olmak demek omurgalı bir varlık olmanın şuuru ile hareket etmektir.
“Boş ver, kasma ya bu kadar” cıvık yumuşatır kremleri tiplerinin algılayamadığı bir yaşamdır.
“Ne haz, ne şan şöhret, ne iktidar: özgürlük, yalnızca özgürlük.” deyişini benliğinde hissetmektir.
Etiket, paye, mevki ve paradan güç almadan; kaba değil içeriğe bakmaktır.

“İşin güç kısmı, adam olmak değil, adam kalmaktır.”

Adam gibi adam doğan sonuna kadar da adam kalan... Dostluğundan, arkadaşlığından biyolojik olmasa da manevi abiliğinden onur ve gurur duyduğum ender insan...
İyi ki doğdun.
Allah mutlu, huzurlu ve özellikle sağlık ve sıhhatli uzun ömürler bağışlasın sana.
Yeni yaşın hayırlı olsun.

6

Sunday, 17.06.2012, 21:16

Yazan uSTa

Dogum günün kutlu olsun kardeşim,saglık ve mutluluklar dilerim bir ömür boyunca..

5

Sunday, 17.06.2012, 19:49

Yazan Nisa Nisa

Nice senelere harun
Dogum günün kutlu olsun
Sağlık mutluluk peşinii bırakmasın inşş..

4

Sunday, 17.06.2012, 19:39

Yazan Melye

iyiki doğdun iyiki varsın iyiki seni tanıma şansına sahip biri olmuşum...
nice yaşlara canım arkadaşım :rolleyes:

3

Sunday, 17.06.2012, 19:31

Yazan YoRqUn

Doğum Gününüz Kutlu Olsun Harun Bey tzz
Nice Mutlu Yaş Günlerinizi Görmek Kutlamak Nasip Olur İnşallah