Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Findik

Jüri

Bu kullanıcı ile bağlantı kurmak için önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Ziyaretçi Defteri

9

Sunday, 27.01.2013, 21:02

Yazan sarikayafm66.tr.gg

slm findik gecen onur kardesimde yazdim flata yazdik berat can beye ? yada forma dırek yazamdim icin özür dilerim sıd 822298 yayin tarihi 2008 den buyana bu sıdle yayin oldu findik ama gecen flat saldırsndan sonra sabah bakdim sıfırlendı zıyaretci sayımız yenıden basladik
dun sag olsun onur kardesim geldi o da saskinlik yasadi hubıye gıttım ama sıtede olmadıgı ıcın konusamadım buna nasıl bır care bulacız1030 binler uzerindeki sayımız sıfırlanması bır az agır oldu bıze sımdı belkı sunu dıyeceksın kadır neden ıkıncı sıd denemıyorsun evet onuda dendım ama ıkıncı sıd nosun koyunca puling falata olmuyan pulıng cıkıyor yanı vıruslu onun ıcın kaldırmak zorunda kaldım ve yayın kapatıyorum ıkıncı sıd de tekrar yayın almıyorum cunku neden mı dersın ??? sıte kapalı olmasıan ragmen acık görukuyor port dersen acık guvenlık duvarı falan herseyı denedım ınan cok saskınım gerkırse tel acma durmu varsa flata tel acacım
öbur tarfdan ana sifre kımsede yok belkı baska bır sılmısdır dıyeceksın ama yok ne radyo msn nede ana sıfrelrım yok deyerlı dostsızden rıcam bana guzel bır akıl vermen ınan morelım sıfırda :(( aceba saldırlardan bendemı etkılendım dıyorum cunku flat ıkı gun saldır oldu gun ertesı gun bende sıfırlandı sayılarım ??? saygıalrım sunarım fındık sımdıden ve emeklrın ıcın tsk ederım yoracım senı ama yılar öncede bena yardım etmısdın sen sımdıden cok tsk ederım

8

Wednesday, 6.06.2012, 07:27

Yazan EngongeM

Doğum Günün Kutlu Olsun Fındık
Nice Senelere.. :sapka:

7

Wednesday, 4.04.2012, 18:42

Yazan Layla

selam findik bu bir deneme

6

Monday, 6.06.2011, 22:14

Yazan ****ONUR*****

dogum günüm kutlu olsun finduk nice mutlu senelere :kdil: :kbravo:

5

Monday, 6.06.2011, 17:16

Yazan Y@smin

Findik dogum gununuz kutlu olsun nice mutlu ve saglikli uzun bir hayat dilerim.

4

Monday, 6.06.2011, 14:15

Yazan Masum Masum

Findik, dogum gunun kutlu olsun sayin jurim(iz) ^^
seni tanimak gercekten cok guzel, iyiki varsin cok ozel insanlardan birisin :kutan:

3

Wednesday, 15.12.2010, 11:57

Yazan tolga51

ark

baan

a

yardımm edın

pğort acamıyom

laptopp vodafon vıın var nasıl yapacazzz

yardımm

3

Tuesday, 19.07.2011, 21:09