You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• Findik

Jüri

You have to register first, to connect to this user.

Guestbook

9

Sunday, January 27th 2013, 9:02pm

By sarikayafm66.tr.gg

slm findik gecen onur kardesimde yazdim flata yazdik berat can beye ? yada forma dırek yazamdim icin özür dilerim sıd 822298 yayin tarihi 2008 den buyana bu sıdle yayin oldu findik ama gecen flat saldırsndan sonra sabah bakdim sıfırlendı zıyaretci sayımız yenıden basladik
dun sag olsun onur kardesim geldi o da saskinlik yasadi hubıye gıttım ama sıtede olmadıgı ıcın konusamadım buna nasıl bır care bulacız1030 binler uzerindeki sayımız sıfırlanması bır az agır oldu bıze sımdı belkı sunu dıyeceksın kadır neden ıkıncı sıd denemıyorsun evet onuda dendım ama ıkıncı sıd nosun koyunca puling falata olmuyan pulıng cıkıyor yanı vıruslu onun ıcın kaldırmak zorunda kaldım ve yayın kapatıyorum ıkıncı sıd de tekrar yayın almıyorum cunku neden mı dersın ??? sıte kapalı olmasıan ragmen acık görukuyor port dersen acık guvenlık duvarı falan herseyı denedım ınan cok saskınım gerkırse tel acma durmu varsa flata tel acacım
öbur tarfdan ana sifre kımsede yok belkı baska bır sılmısdır dıyeceksın ama yok ne radyo msn nede ana sıfrelrım yok deyerlı dostsızden rıcam bana guzel bır akıl vermen ınan morelım sıfırda :(( aceba saldırlardan bendemı etkılendım dıyorum cunku flat ıkı gun saldır oldu gun ertesı gun bende sıfırlandı sayılarım ??? saygıalrım sunarım fındık sımdıden ve emeklrın ıcın tsk ederım yoracım senı ama yılar öncede bena yardım etmısdın sen sımdıden cok tsk ederım

8

Wednesday, June 6th 2012, 7:27am

By EngongeM

Doğum Günün Kutlu Olsun Fındık
Nice Senelere.. :sapka:

7

Wednesday, April 4th 2012, 6:42pm

By Layla

selam findik bu bir deneme

6

Monday, June 6th 2011, 10:14pm

By ****ONUR*****

dogum günüm kutlu olsun finduk nice mutlu senelere :kdil: :kbravo:

5

Monday, June 6th 2011, 5:16pm

By Y@smin

Findik dogum gununuz kutlu olsun nice mutlu ve saglikli uzun bir hayat dilerim.

4

Monday, June 6th 2011, 2:15pm

By Masum Masum

Findik, dogum gunun kutlu olsun sayin jurim(iz) ^^
seni tanimak gercekten cok guzel, iyiki varsin cok ozel insanlardan birisin :kutan:

3

Wednesday, December 15th 2010, 11:57am

By tolga51

ark

baan

a

yardımm edın

pğort acamıyom

laptopp vodafon vıın var nasıl yapacazzz

yardımm

3

Tuesday, July 19th 2011, 9:09pm